Шахтар на класі переграв Оболонь в 22 турі УПЛ

Джерело - Чемпіон.

Донецький Шахтар святкував перемогу над Оболонню у грі 22 туру Української Прем’єр-Ліги.

Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь гірників. На 17 хвилині поєдинку Данило Сікан з передачі Мар'яна Шведа відкрив рахунок. А наприкінці першої половини зустрічі Швед подвоїв рахунок. А згодом київська команда залишилася в меншості - після перегляду VAR Сергій Суханов отримав червону картку.

У другому таймі матчу Шахтар, граючи у більшості, впевнено довів гру до закономірної перемоги. На 90 хвилині гри Швед забив третій гол у ворота суперника. Мар'ян оформив дубль та зробив одну результативну передачу у звітному поєдинку.

У наступному турі, 6 квітня, Оболонь завітає у гості до Вересу, а наступного дня Шахтар зіграє з Рухом. Але перед тими іграми на Шахтар чекає півфінальне протистояння з Чорноморцем.