![На Донеччині прикордонники взяли в полон трьох російських військових](https://thumbor.my.ua/_s4gk8s7mH-RWPcFiU1n3BzqBdc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2e18008d07904f8902a858a170bd0ee7.jpg)
На Донеччині прикордонники взяли в полон трьох російських військових
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна прикордонна служба України.
«Росіяни за підтримки важкої техніки намагалися штурмувати наші позиції в районі Новомихайлівки, але потрапили під активне вогневе ураження Сил оборони», - зазначили прикордонники.
Залишившись без їжі, зв’язку та можливості евакуюватися, троє росіян вирішили здатися у полон, вийшовши на позиції прикордонників і десантників.
Джерело: Офіційний Telegram-канал Держприкордонслужби України
Полонених під обстрілами евакуювали з позицій прикордонники Головного оперативно-розшукового відділу «Донецьк».
У подальшому спілкуванні загарбники повідомили, що приїхали на війну, аби заробити грошей, підписавши короткострокові контракти. Їм обіцяли до 200 тисяч рублів на місяць.
Затримані - це стрілець, який мав штурмувати позиції, і двоє рядових підрозділу військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту, які мали прикрити димовою завісою штурмову бронегрупу.
Як повідомляв Укрінформ, на Луганському напрямку прикордонники знищили переправу росіян через річку.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)