20 мая, понедельник
Українці в АПЛ: Зінченко та Миколенко відсвяткували перемоги, команда Забарного програла

"Арсенал" із Зінченком повернувся на вершину чемпіонату.

Відбулися матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги за участю українських футболістів.

Лондонський "Арсенал" гостював у "Брайтона" і здобув розгромну перемогу з рахунком 3:0 завдяки голам Саки, Гаверца та Троссарда.

Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі гостей та був замінений на 72-й хвилині. Це друга поспіль гра "Арсеналу", в якій українець з'явився на полі з перших хвилин.

Завдяки цій перемозі "Арсенал" із 71 очком повернувся на перше місце у турнірній таблиці АПЛ.

Відеоогляд матчу "Брайтон" – "Арсенал"

"Евертон" з Віталієм Миколенком у складі приймав "Бернлі" і здобув перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол перед перервою забив Калверт-Льюїн.

Миколенко провів на полі всю гру та показав високий рівень. За свій виступ українець отримав оцінку 7,5 балів від порталу WhoScored. Це друга найкраща оцінка серед усіх учасників матчу.

"Евертон" набрав 29 очок і посідає 15-те місце у турнірній таблиці.

Менш вдало склалася гра для захисника "Борнмута" Іллі Забарного проти "Лутона" у гостях. Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1, а український захисник не втримав суперника у моменті з другим пропущеним голом, який приніс "Лутону" перемогу.

Також на заміну на 81-й хвилині матчу з "Астон Віллою" у складі "Брентфорда" вийшов Єгор Ярмолюк. На той момент на табло вже було встановлено остаточний рахунок – 3:3.

Раніше повідомлялося про те, що "Челсі" з Мудриком здобув неймовірну перемогу над МЮ в матчі АПЛ.