"Колос" і "Металіст 1925" не визначили сильнішого в матчі 23-го туру УПЛ

Ковалівці та харків'яни обмінялися голами та поділили очки.

"Колос" зіграв унічию з "Металістом 1925" у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні "Колос" у Ковалівці завершився з рахунком 1:1.

У першому таймі господарі створили собі мінімальну перевагу – на 23-й хвилині відзначився  бразилець Ранжел.

На старті другої половини зустрічі харківський клуб відігрався. На 47-й хвилині результативного удару завдав Андрій Борячук.

Огляд матчу "Колос" – "Металіст 1925"

Буде додано незабаром.

Після цього матчу "Колос" (25 очок) посідає дев'яте місце в УПЛ. "Металіст 1925" (17 балів) перебуває на передостанній, 15-й позиції.

У наступному турі ковалівці 14 квітня на виїзді зустрінуться з "Поліссям", а харків'яни днем пізніше зіграють з "Дніпром-1".

Динамо – ЛНЗ: онлайн-відеотрансляція матчу УПЛ

"Чорноморець" у більшості ледь не втратив перемогу над "Олександрією" в матчі з 5 голами (відео)

"Верес" розгромив "Оболонь" у стартовому матчі 23-го туру УПЛ (відео)