"Барселона" програла у неймовірному матчі з двома видаленнями, пенальті та п'ятьма голами та вилетіла з Ліги чемпіонів. Відео

Іспанська "Барселона" на Олімпійському стадіоні в столиці Каталонії програла французькому ПСЖ 1:4 у поєдинку у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і вилетіла з турніру. Першу гру каталонці виграли 3:2.

Матч починався для "синьо-гранатових" чудово. Господарі на 12-й хвилині після точного удару Рафіньї повели у рахунку.

Ключовий момент стався на 29-й хвилині, коли Араухо заробив вилучення за фол останньої надії проти Бредлі Барколя, який вибігав наодинці з воротарем "Барселони" Марк-Андре тер Штегеном. Суддя Іштван Ковач без роздумів показав червону картку.

Гості з натхненням кинули відіграватися і на 40-й хвилині той же Барколя віддав результативну передачу на Дембелі.

У дебюті другого тайму Вітіньо забив другий гол, який спричинив бурхливі емоції у головного тренера "Барси". Хаві розлючено розбив рекламний щит, за що був також видалений.

Через 4 хвилини ПСЖ заробив пенальті, який реалізував Кілліан Мбаппе.

Остаточну точку поставив все той же Кілліан, який перший розібрався плутаниною у штрафному майданчику іспанської команди.

Другим півфіналістом стала дортмундська "Борусія", яка у надрезультативному матчі обіграла мадридський "Атлетіко" (4:2).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!