19 мая, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
В Україні до кінця 2024 року запустять реєстр порушень міжнародного гуманітарного права
В Україні до кінця 2024 року запустять реєстр порушень міжнародного гуманітарного права

В Україні до кінця 2024 року запустять реєстр порушень міжнародного гуманітарного права

Мета створення такого реєстру - формування електронної бази даних про порушення норм міжнародного гуманітарного права внаслідок збройної агресії проти України для притягнення до відповідальності винних осіб.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій планує вже до кінця 2024 року запустити роботу реєстру порушень міжнародного гуманітарного права. 

Про це повідомив заступник міністра з питань реінтеграції ТОТ Михайло Латинський під час 9-го засідання Діалогу з прав людини між Україною та ЄС, інформує пресслужба міністерства 

Зараз Мінреінтеграції працює над запуском реєстру порушень міжнародного гуманітарного права, йдеться у повідомленні. 

"Метою створення такого реєстру є формування електронної бази даних про порушення норм міжнародного гуманітарного права внаслідок збройної агресії проти України для притягнення до відповідальності винних осіб. Початок функціонування системи планується вже цьогоріч", - сказав Михайло Латинський. 

Він також поінформував учасників “Діалогу про те, що Мінреінтеграції у тісній співпраці з громадським сектором розробило проєкт Стратегії відновлення державної влади та реінтеграції населення деокупованих територій України. Метою цієї стратегії є подолання наслідків тимчасової окупації деяких територій України. 

Як пвідомо, Рада ООН з прав людини продовжила ще на один рік мандат Незалежної міжнародної комісії з розслідування порушень в Україні. Комісія була створена у 2022 році для розслідування всіх ймовірних порушень та утисків прав людини та порушень міжнародного гуманітарного права, а також пов'язаних із ними злочинів у контексті агресії Російської Федерації проти України. 

 

 

Фото з сайту Центру Міжнародного Гуманітарного Права і Перехідного Правосуддя

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Источник материала
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны