Жіноча збірна України стала віце-чемпіоном Європи з академічного веслування

Жіноча збірна України стала віце-чемпіоном Європи на турнірі з академічного веслування в угорському Сегеді. Там триває континентальна першість у цій дисципліні.
прес-служба Національного олімпійського комітету та національної олімпійської збірної України в соцмережі.

– Наталія Довгодько, Катерина Дудченко, Дар'я Верхогляд та Анастасія Коженкова добувають «срібло» у жіночій четвірці парної. "Золото" у представниць Великобританії, "бронза" в екіпажі з Німеччини. Попереду на українок чекає участь у заключній олімпійській регаті, де веслування змагатимуться за перепустку до Парижа. Змагання відбудуться у швейцарській Люцерні 19-21 травня, - розповіли у НОК.

У неділю, 28 квітня, три українські екіпажі (жіноча та чоловіча одинаки, а також чоловіча двійка парна легкої ваги) змагатимуться за олімпійські ліцензії. Щоб потрапити до Парижа, потрібно зайняти 1-3 місце поодинці і 1-2 місце у двійці парної легкої ваги.

• Днем раніше українка Дар'я Білодід перемогла у фіналі чемпіонату Європи-2024, який проходив у Хорватії.
  • А наприкінці березня 18-річний львів'янин Іван Завадський виборов золоту медаль на міжнародному турнірі з боксу.