12 мая, воскресенье
Відсутність Забарного не завадила Борнмуту розгромити Брайтон

У рамках тридцять п'ятого туру англійської Прем'єр-ліги-2023/24 Борнмут приймав Брайтон на Віталіті Стедіум.

Вже на початку першого тайму господарі поля вийшли вперед завдяки голу Сенесі. По перерві Унал подвоїв перевагу "вишень". Відповісти на два голи Борнмута колектив Роберто Де Дзербі так і не зумів, зазнавши виїзної поразки з рахунком 2:0.

Брайтон не може перемогти у чемпіонаті вже протягом шести поєдинків, тоді як підопічні Андоні Іраоли продовжили свою домашню серію без поразок до такої ж кількості матчів.

Борнмут — Брайтон 3:0
Голи: Сенесі, 13, Унал, 52, Клюйверт, 87

Борнмут: Траверс — Сміт, Келлі, Сенесі (Гілл, 90+2), Уаттара — Кук, Скотт (Ааронс, 77) — Унал (Крісті, 67), Клюйверт (Саді, 90+2), Семеньйо — Соланке

Брайтон: Вербрюгген — Гросс, Ігор (Вебстер, 74), Данк, Барко — Гілмор, О'Магоні (Велбек, 46) — Адінгра (Енсісо, 66), Оффіа (Велтман, 74), Буонанотте — Ж. Педро (Балеба, 88)

Попередження: Сенесі, Клюйверт — Гілмор, Барко

Нагадаємо, український захисник Ілля Забарний вперше пропустив матч "вишень" у поточному сезоні АПЛ.