5 голів за півтайму: Динамо не залишило й мокрого місця від Колоса в 27 турі УПЛ

Джерело - Чемпіон.

Динамо розгромно перемогло Колос у матчі 27 туру Української Прем’єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 5:0.

Рахунок було відкрито на початку другого тайму — автоголом відзначився Валерій Бондаренко, який зрізав м’яч у свої ворота після подачі зі штрафного від Миколи Шапаренка. Вже за кілька хвилин Динамо подвоїло свою перевагу завдяки більярдному удару Андрій Ярмоленка.

Наступний же момент закінчився ще одним голом — кияни організували швидкий контрвипад після перехоплення на чужій половині поля та впевнено реалізували вихід 3 в 1.

Здавалося б, гра трохи заспокоїлася, але на 68-й хвилині "біло-сині" зробили рахунок ще більш непристойним. Владислав Кабаєв в дотик відправив м’яч у дальгій кут після асисту Шапаренка.

Чемпіонат України — УПЛ
27 тур, 5 травня
Динамо — Колос 5:0 (0:0)

Голи: 1:0 - Безбородько (автогол) 48, 2:0 - Ярмоленко 51, 3:0 - Буяльський - 52, 4:0 - Кабаєв 68, 5:0 - Волошин 71

Попередження: Безбородько 25, Ємець 47

Динамо: Бущан, Вівчаренко, Попов, Дячук, Караваєв, Бражко, Шапаренко, Буяльський (К), Ярмоленко, Волошин, Кабаєв.

Колос: Фесюн, Цуріков, Бондаренко, Бурда, Чорноморець (К), Демченко, Оріховський, Топалов, Ільїн, Велетень, Безбородько.

Завдяки цій перемозі Динамо принаймні тимчасово наблизилося до Шахтаря на відстань одного залікового пункту. Втім, уже невдовзі "гірники" можуть відновити 4-очкову перевагу — сьогодні, 5 травня, вони приймають одеський Чорноморець.

Вже в наступному турі на фанатів українського футболу чекає очна зустріч між двома лідерами. Класичне відбудеться 11 травня у Львові.

Нагадаємо, в першому матчі ігрового дня 5 травня Полісся не змогло дотиснути Зорю, більше тайму граючи в більшості.