19 мая, воскресенье
Зоря в меншості відібрала очки в Полісся у 27 турі УПЛ

Джерело - Чемпіон.

Житомирське Полісся  не зуміло переграти луганську Зорю в домашньому матчі в 27 турі Української Премєр-ліги (УПЛ).

Гра завершилася з рахунком 1:1. На початках свою волю супернику диктували господарі. А вже втілити гарний футбол на половині поля опонента у наслідки на табло житомирці змогли пізніше. На 22-й хвилині Назаренко отримав передачу з глибини від Смолякова, й у дотик переграв голкіпера суперника.

На 36-й хвилині підвів Зорю Олександр Яцик. У ситуації, яка того не вимагала, орендований у Динамо півзахисник сфолив, і отримав другу жовту картку. Це вже шосте вилучення в луганців із початку сезону.

Вже за три хвилини Петряк влучив у стійку чи не з нульового кута. Як виявилося, цей момент багато в чому був ледь не ключовим у зустрічі для господарів.

По перерві малюнок гри змінився. Житомирці мали ігрову та територіальну перевагу, проте втілити кількісну більшість на полі не могли.

Натомість почали зявлятися моменти і в луганців. Й одразу два – зі стандартів, коли суперник після подачі кутових у перші 15 хвилин другої половини не розбирався у власному штрафному майданчику.

Дзвіночок "вовки" не почули, й уже в наступній атаці за свою сміливість гості отримали винагороду. Передачу в карну зону суперника з правого флангу відмінно прийняв і використав лідер луганців Герреро. Що робили захисники господарів — величезне питання.

Решту гри команди змагалися в умінні терпіти. Й такий сценарій гри — точно на користь клубу з Луганська.