19 мая, воскресенье
Кінець серії без перемог: "Дніпро-1" здолав "Кривбас" у матчі з трьома повітряними тривогами

Команда Юрія Максимова здобула важливі очки у боротьбі за місце в єврокубках наступного сезону.

"Дніпро-1" обіграв "Кривбас" у матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на "Дніпро-Арені" у Дніпрі закінчився з рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі господарі поля забили в другому таймі. На 57-й хвилині 18-річний нападник Рамік Гаджиєв отримав передачу від Валентина Рубчинського та з-за меж штрафного відправив м'яч у дальній кут.

Зазначимо, що початок матчу було відкладено на 35 хвилин через загрозу ракетного удару з боку російських окупантів. Ще дві повітряні тривоги були вже під час самого поєдинку – одна в перерві, а інше ближче до закінчення другого тайму.