19 мая, воскресенье
Рейнджерс в овертаймі дотис Кароліну, Колорадо здобув вольову перемогу над Далласом, програючи 3:0: результати матчів НХЛ

Джерело - Чемпіон.

У ніч на 8 травня в Національній хокейній лізі (НХЛ) відбулося два матчі другого раунду плей-оф.

Нью-Йорк Рейнджерс в овертаймі завдяки шайбі Вінсента Трочека переміг Кароліну Харрікейнз, а Даллас, який після першого періоду вигравав 3:0, в овертаймі зазнав поразки від Колорадо.

У "рейнджерів" варто відзначити дубль Алексіса Лафреньєра, а "ураганам" не допомогли виграти три передачі Себаст'яна Ахо та дубль Джейка Генцеля.

У паралельній грі героями стали гравці Колорадо Кейл Макар, Валєрій Нічушкін, які відзначилися одним забитим голом та віддали одну передачу та Мікко Рантанена, що двічі асистував партнерам.