Станішич: Той факт, що Баєр відігрався та звів матч з Ромою унічию 2:2, показує, яка ця команда

Захисник Баєра Йосип Станішич поділився емоціями за підсумками двоматчевого протистояння з представником Італії, яке продовжило безпрограшну серію його команди до 49 матчів поспіль завдяки голу на сьомій компенсованій хвилині.

"Ми розуміли, що поставлено на карту – нам дуже хотілося вийти у фінал. І, гадаю, ви могли бачити це сьогодні протягом 90 хвилин. Гадаю, ми явно були сильнішими.

Поступаючись з рахунком 0:2, ми насправді не розуміли, як це сталося. Думаю, той факт, що ми відігралися та звели матч унічию 2:2, показує, яка ця команда. Мені не здається, що нас засмутила б, зрештою, і поразка при виході у фінал, оскільки нам дуже хотілося туди потрапити", — сказав Станішич.

Дивитися відео голів та огляд матчу Баєр Леверкузен — Рома ви можете на Football.ua.