Путін грошима, підкупом та залякуванням хоче досягти впливу на Європарламент, – Порошенко
Путін грошима, підкупом та залякуванням хоче досягти впливу на Європарламент, – Порошенко

Путін грошима, підкупом та залякуванням хоче досягти впливу на Європарламент, – Порошенко

Європейський Союз має остерігатися впливу Володимира Путіна. Бо диктатор грошима, підкупом та залякуванням хоче досягти впливу на Європарламент.

Таку думку висловив експрезидент Петро Порошенко в інтервʼю журналісту Пітеру Залмаєву. Він зауважив, що РФ хоче збільшити свій вплив у Європі, зокрема і через майбутні вибори до Європарламенту.

"Росія намагається активно впливати грошима, підкупом, залякуванням кандидатів у Європарламент для різкого збільшення свого впливу. І ця небезпека насправді існує", – констатує Порошенко.

Саме тому під час візиту до Берліна на Конгрес партії ХДС Порошенко пояснював, чому важливо обʼєднати навколо допомоги Україні всі проєвропейські партії.

"Перший пріоритет міжнародний – це допомога Україні. Воєнна, включно з Таурусами, включно з підтримкою нашого членства в НАТО. Друга позиція – це намагання зібрати в одну позицію, в першу чергу що стосується зовнішньої політики, всі проєвропейські сили", – пояснює Порошенко.

На думку політика, будь-яка антиукраїнська риторика працює в інтересах Кремля і це не тільки популістські, безвідповідальні, а й "проросійські сили, до виборів яких німці мають підійти дуже свідомо, дуже відповідально".

"В Європі Путіну не виграти. Я переконаний. Європа вчиться сама себе захищати. А головне, що я намагався донести і переконаний, що в мене це вийшло – це зняти рожеві окуляри для німців і наблизити їх до розуміння, яка страшенна небезпека зараз нависла над всім демократичним світом", – зазначив Порошенко і додав, що довіряє Європі.

На думку політика, Путін може прорватися в Європу, але "тільки в один населений пункт, який називається Гаага, і там залишитись надовго".

Нагадаємо, раніше на сайті МВС Росії з'явилися фото й особисті дані п'ятого президента України Петра Порошенка, який нібито порушив якусь "статтю КК РФ". Сам політик прокоментував цю новину, зазначивши, що стаття розшуку не зазначена, тому він вважає, що "за патріотизм і любов до України".

Як повідомляв OBOZ.UA, в ISW вважають, що оголошення Росією у розшук Зеленського, порошенко та ще кількох політичних і військових лідерів є частиною її інформаційної операціїз дипломатичної ізоляції країни. Кремль і не думає полишати спроб представити свою неспровоковану агресивну війну проти української держави як щось інше, ніж вона є.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Источник материала
Поделиться сюжетом