Знайдено зниклого 26 років тому хлопчика: весь цей час його тримав у підвалі сусід
Знайдено зниклого 26 років тому хлопчика: весь цей час його тримав у підвалі сусід

Знайдено зниклого 26 років тому хлопчика: весь цей час його тримав у підвалі сусід

Зниклого безвісти Омара Бін Омрана, якому зараз 45 років, врятували завдяки випадковому збігу обставин.

Омара Бін Омрана з Алжиру, який зник за таємничих обставин по дорозі до професійно-технічного училища у 1998 році, знайшли живим та неушкодженим у будинок його ймовірного викрадача — це всього за 300 футів від резиденції, де проживала сім'ї хлопця. Про це пише видання New York Post.

За повідомленнями Генеральної прокуратури Джельфи, 45-річного Омара врятували у неділю, 12 травня. Наляканий чоловік сидів у підвалі в загоні для овець.

61-річного одинокого пенсіонера, якого підозрюють у викрадені, уже взяли під варту. Інформацію про те, що він може бути причетним до цього злочину, слідчим повідомив його брат, після того, як не зміг домовитися про розподіл спадщини.

Отримавши нові дані, національна жандармерія відновила розслідування та обшукала будинок підозрюваного, поки не виявила прихований вхід у підвал, захований під сіном на підлозі. Коли правоохоронці залізли всередину, то побачили там Омара.

Коли правоохоронці залізли у підвал, то побачили там Омара
Фото: EnnaharTv

Бранця доставили до медичного центру для лікування та психологічної реабілітації, а затриманий чоловік, своєю чергою, невдовзі постане перед судом. Окрім викрадення людини, його звинувачують у вбивстві собаки, яка належала жертві. Пес ходив біля будинку підозрюваного цілий місяць, а потім був отруєний.

На жаль, мати Бін Омрана, яка ніколи не припиняла пошуки свого зниклого сина, померла у 2013 році, так і не дочекавшись його повернення з полону. Кажуть, що наостанок вона сказала: "Будь ласка, не припиняйте пошуки Омара. Я впевнена, що він живий".

Інші члени родини вважали, що хлопець загинув під час громадянської війни, що тривала у країні в 1990-х і на початку 2000-х років.

В інтерв’ю алжирським журналістам Омар розповів, що іноді бачив членів своєї сім’ї через вікно у будинку викрадача, але не міг покликати на допомогу, бо ніби був "під закляттям".

Омар Бін Омран зник у 1998 році
Фото: EnnaharTv

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що британський хлопчик Алекс Бетті, який зник шість років тому за таємничих обставин, несподівано знайшовся у Франції. 11-річний школяр з Олдема, що у Великому Манчестері, вважався викраденим під час подорожі в іспанську Марбелью в жовтні 2017 року. З того часу його ніхто не бачив.

Крім того, 14-річна Джессіка Дельгадільйо, яка безслідно зникла 20 жовтня 2010 року, несподівано повернулася додому. Її історія свого часу стала справжнім шоком для містечка Амарілло (штат Техас, США).

Теги по теме
полиция фото Дети
Источник материала
Поделиться сюжетом