Зброя, валюта та легендарні скіни: Xbox раптово оголосив про нові "плюшки" – часу мало
Зброя, валюта та легендарні скіни: Xbox раптово оголосив про нові "плюшки" – часу мало

Зброя, валюта та легендарні скіни: Xbox раптово оголосив про нові "плюшки" – часу мало

Цього місяця передплатникам Xbox Game Pass Ultimate додали кілька нових можливостей, які дозволять отримати додаткову косметику та внутрішньоігрову валюту для кількох популярних ігор, включаючи Sea of ​​Thieves.

Зазвичай Microsoft дає нові привілеї на початку кожного місяця, але на цей раз вони вирішили додати кілька додаткових безкоштовних послуг наприкінці травня.

Це сталося на тлі зменшення кількості нових ігор, які додали до Xbox Game Pass протягом місяця.

Одним з нових бонусів став пакет Upheaval Supercharge Pack для Apex Legends, який включає різні косметичні предмети для персонажів і зброї.

Його можна отримати лише до 3 червня, так що не проґавте шанс. Також до списку нових привілеїв увійшов набір для гри Naraka: Bladepoint, який відкриває гравцям доступ до головних уборів для Xbox, скарбів нового сезону, легендарного пробного набору скінів та багато іншого.

Також можна отримати 500 Minecoins у Minecraft, які можна витратити на епічні карти пригод, скіни, доповнення та інший творчий контент.

Sea of ​​Thieves / фото: Xbox

Для шанувальників Sea of ​​Thieves також є чудова новина: до 22 червня ви можете отримати набір "Ебеновий крем'яний замок", який включає пістолет з кремінним замком з чорного дерева, обсидіановий прапор і оніксовий кухоль.

І звичайно ж, не обійшлося без щомісячного бонусу для гравців Phantasy Star Online 2: New Genesis , який пропонує 50 шматків фотонів для покращення зброї та півдюжини витратних матеріалів N-Half Scape Doll.

Так що не забудьте скористатися новими можливостями та пам'ятайте, що терміни обмежені.

Источник материала
Поделиться сюжетом