16 июня, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
ЄС допоможе Україні відновити та децентралізувати енергетичну систему - фон дер Ляєн
ЄС допоможе Україні відновити та децентралізувати енергетичну систему - фон дер Ляєн

ЄС допоможе Україні відновити та децентралізувати енергетичну систему - фон дер Ляєн

З огляду на те, що Росія продовжує цілеспрямовано нищити українську енергетичну систему, Євросоюз надасть Україні матеріальну допомогу та допоможе у відновленні зруйнованих енергетичних мереж, а також сприятиме децентралізації української енергетики.

Про це 11 червня у Берліні під час конференції з відновлення України заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наша підтримка включає матеріальну допомогу, з огляду на те, що Росія систематично атакує енергетичні мережі України. Ми вже мобілізували 500 млн євро для невідкладного ремонту. Ми надаємо додатково 1000 енергетичних генераторів для невідкладного виробництва енергії, невдовзі в Україну прибудуть пакети сонячних батарей. Метою є допомогти децентралізувати енергетичну систему та підвищити, таким чином, стійкість українсько електричної та енергетичної системи», – наголосила фон дер Ляєн.

Вона повідомила також, що до кінця поточного місяця Україна отримає ще 1,9 млрд євро із бюджетного Українського фонду ЄС. Це є європейською відповіддю на широкі реформи та реалізацію інвестиційної стратегії, які втілює Україна навіть в умовах війни.

Як повідомлялося, сьогодні у Берліні відбувається міжнародна конференціяз відновлення України, в якій беруть участь лідери кількох європейських країн, керівники зовнішньополітичних відомств, представники європейського бізнесу та промисловості. До учасників конференції звернувся Президент Володимир Зеленський.

Фото: ОП

Теги по теме
Евросоюз
Источник материала
Поделиться сюжетом