![На Закарпатті розпочався збір лохини](https://thumbor.my.ua/Jk5P0oqv4cYeVt5YjCcS9Of0sZ4=/800x400/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F422%2F3e12b070f4264549dd99847900c086af.jpg)
На Закарпатті розпочався збір лохини
На ягідних плантаціях компанії «Блу Беррі» в Мукачівському районі на Закарпатті розпочався збір лохини. Уже відбувся вибірковий, перший збір ягоди ранніх сортів. Про це повідомляє Ягідник, пише agronews.ua.
На плантаціях у Закарпатті завдяки затишному гірському клімату під теплим закарпатським сонцем лохина достигає швидше. Тому, за сприятливих погодних умов, в компанії «Блу Беррі» (ТМ BlueBerry Club, ТМ BlueBerry) збирати ягоду розпочинають приблизно на два тижні раніше, ніж в інших регіонах України.
До речі, цьогорічний сезон збору врожаю в компанії розпочали навіть раніше, ніж минулого року.
Перегляди: 0