Італія за 5 хвилин перевернула матч і здобула вольову перемогу над Албанією на Євро-2024. Відео

Збірна Італії перемогла команду Албанії у 1-му турі групового етапу чемпіонату Європи з футболу-2024, який з 14 червня по 14 липня проходить у 10 містах Німеччини. Зустріч на "Сигнал Ідуна Парк" у Дортмунді у групі B завершилася з рахунком 2:1.

Матч розпочався для чинних чемпіонів континенту шокуючим. Вже на 23-й секунді албанець Недім Байрама відкрив рахунок. Атакуючий хавбек "Сауссуоло" скористався помилкою Дімарко та забив найшвидший гол в історії ЧЄ.

Албанські фанати раділи успіху своєї команди лише 10 хвилин. З інтервалом у 5 хвилин Бастоні та Барелла перевернули гру, забезпечивши перемогу "скуадрі адзура".

Декількома годинами раніше в цьому ж квартеті відбулася зустріч між Іспанією та Хорватією. "Клітчасті" нічого не змогли протиставити суперникам, пропустивши три нерозділені голи.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!