
В Одесі пролунав вибух, є влучання та постраждалі
Внаслідок російської атаки зафіксовано влучання по цивільній інфраструктурі в Одесі. Є постраждалі.
В Одесі під час повітряної тривоги було чутно вибух. Про це 24 червня мер міста Геннадій Труханов.
“В місті чутно вибух!” – написав він.
Раніше Повітряні сили ЗСУ повідомили, що ті ракети, які рухалися у напрямку Миколаєва і через Баштанський район на північний захід, змінили курс на Одесу/Одеський район.
Як голова Одеської обласної державної адміністрації Олег Кіпер, внаслідок російської атаки зафіксовано влучання по цивільній інфраструктурі в Одесі.
Уже відомо про постраждалих, яким надається медична допомога, їхня кількість уточнюється.
Триває ліквідація пожежі.
Нагадаємо, у Харкові вночі було чути серію вибухів. Також повідомлялося, що голова Дніпропетровської ОВА показав наслідки обстрілу регіону російськими окупантами. В регіоні понівечені будинки, господарські споруди. Побиті магазин і авто. Зачепило лінії електропередач й газогони. Поранено жінку.

В России жалуются на массированную атаку БПЛА

Владелец украинских издательств "Кредо" и "Беби Бук" торгует детскими книгами в рф: теперь еще и бизнесмен в "ДНР"

Новое наступление ВСУ? Бои в Курской области

Бойцы Азова захватили троих россиян на самокатах

Делалось все, чтобы деньги можно было списать и не нести ответственность, – Дмитрий Разумков о фортификациях

"Воспользовались перемирием": ВСУ десантировались на левом берегу Днепра, — росСМИ
