Блінкен: НАТО готується діяти проти гібридних загроз Росії
Блінкен: НАТО готується діяти проти гібридних загроз Росії

Блінкен: НАТО готується діяти проти гібридних загроз Росії

НАТО готує плани й програми протидії гібридним загрозам Росії та інших країн, сказав державний секретар США Ентоні Блінкен, виступаючи на саміті НАТО у Вашингтоні.

"Той факт, що ми бачили напади в останні місяці, підпали, диверсії, спроби вбивства, неправдиву інформацію, дезінформацію, кіберзагрози... це не поодинокі випадки, це частина навмисної стратегії Росії, спрямованої на підрив нашої безпеки та згуртованості альянсу", – сказав Блінкен.

"Ми перебуваємо в різко зміненому середовищі безпеки. Нові гравці, які кидають виклики, але також нові засоби, нові методи", – сказав Блінкен, додавши, що нова стратегічна концепція НАТО відображає той факт, що Альянс стоїть перед гібридними загрозами.

"Відтоді, як ми оприлюднили стратегічну концепцію, ми працювали над тим, щоб перетворити її на реальні плани, реальні програми, які демонструють, що НАТО спроможне й ефективне у справі боротьби саме з цим. Такі виклики будуть розглянуті на цьому саміті", – сказав Блінкен.

Він додав, що "кожен союзник це добре усвідомлює" і "на цьому гостро зосереджений". "Я думаю, що нам потрібно почати діяти", – сказав Блінкен.

Джерело: Голос Америки

Источник материала
Поделиться сюжетом