BMW обійшла своїх конкурентів класу люкс – Porsche, Audi та Mercedes
BMW обійшла своїх конкурентів класу люкс – Porsche, Audi та Mercedes

BMW обійшла своїх конкурентів класу люкс – Porsche, Audi та Mercedes

BMW випереджає конкурентів, включаючи Porsche, Audi та Mercedes. BMW зміцнила своє лідерство після різкого зростання продажів електромобілів у другому кварталі (+22%). У другому кварталі 2024 року BMW Group поставила майже 108 тисяч електромобілів. З початку року обсяг постачання електромобілів бренду BMW Group EV склав 190 622, що на 24,6% більше, ніж за перші пів року 2023 року.

Лідером продажів BMW Group став бренд BMW, продаж електромобілів якого зріс на 34% у першій половині 2024 року. За перші шість місяців року бренд BMW поставив 179557 повністю електричних автомобілів. Загалом продажі бренду BMW зросли на 2,3% у першій половині 2024 року.

Продажі електромобілів Porsche різко впали після того, як постачання Taycan впало на 51% у першій половині року. Падіння відбулося після того, як Porsche представила оновлений Taycan 2025 модельного року та новий електричний Macan.

Mercedes-Benz також повідомив, що продаж електромобілів впав на 25%, у другому кварталі було поставлено всього 45 800 моделей. Продажі електромобілів Audi у другому кварталі практично не змінилися. VW розглядає можливість закриття свого заводу в Брюсселі через низький попит на моделі Audi Q8 e-tron та Sportback.

BMW очікує, що імпульс збережеться з виходом нових моделей електромобілів, таких як кросовер i4 та iX2. Крім того, BMW планує розширити своє лідерство за допомогою своїх електромобілів на платформі Neue Klasse.

Источник материала
Поделиться сюжетом