Countach Рода Стюарта піде з молотка
Countach Рода Стюарта піде з молотка

Countach Рода Стюарта піде з молотка

Стильний суперкар рок-зірки Рода Стюарта, великого шанувальника італійського бренду Lamborghini, виставили на продаж на спеціалізований аукціон Bring a Trailer. Цей Countach LP400 Стюарт купив під час турне Австралією в 1977 році.

Як будь-який автомобіль, який належав відомій особистості, це суперкар має свою цікаву історію. Рід Стюарт відправив машину до Лос-Анджелеса і доручив його серйозно модифікувати компанії Albert Madikian Engineering. Задній та передній спойлери були додані разом із широким обважуванням у стилі версії LP400 S. Дах був зрізаний, щоб переробити машину на таргу. А ось 3,9-літровий V12 залишився недоторканим.

/

Згідно з оголошенням, Стюарт продав автомобіль у 2002 році. Другий власник переобладнав його, встановивши кермо з лівої сторони, перш ніж продати у 2013 році, після чого його повернули в оригінальний стан. Єдине, що не є оригінальним – це кермо зліва. Інтер’єр оновили у 2022 році, а деякі роботи з технічного обслуговування було виконано у червні 2024 року. На момент публікації ставка сягнула 520 тисяч доларів.

Источник материала
Поделиться сюжетом