15 июля, понедельник
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Як загустити варення, якщо воно вийшло рідким: розповідаємо декілька дієвих методів
Як загустити варення, якщо воно вийшло рідким: розповідаємо декілька дієвих методів

Як загустити варення, якщо воно вийшло рідким: розповідаємо декілька дієвих методів

Мільйони господинь у нашій країні щоліта беруться за приготування варення. Для цього вони використовують ягоди та фрукти, а подекуди навіть овочі. Але, інколи трапляється так, що варення вже готове, але його густина не влаштовує, адже воно вийшло досить рідким.

Як загустити варення, якщо воно вийшло рідким, розбирався FoodOboz. Виявляється, існує декілька простих, але дієвих методів.

Як загустити варення?

Для загущення вже готового варення прийнято використовувати спеціальні добавки. Вони ніяк не впливають на смак страви, але значно змінюють його структуру.

Так, наприклад, найпопулярнішою натуральною добавкою вважається пектин. Він підвищує густоту варення, а також зберігає шматочки фруктів цілими. Додавати до варення його потрібно із розрахунку 10-15 г на 1 кг фруктів.

Квіттін, крохмаль, желатин, агар-агар, борошно, манна крупа також використовуються для загущення варення. А ось в останні роки господині почати використовувати ще й желфікс. Це добавка, що представляє собою желюючий цукор та сік ягоди ірги.

Використовувати будь-які загущувачі потрібно відповідно з інструкцією. В інакшому випадку варення може перетворитись на мармелад або желе.

Також на OBOZ.UA є багато інших корисних порад:

  • Як правильно зберігати масло
  • Яке м’ясо обрати для шашлику
  • Що зробити з сиром, щоб він довше залишався свіжим
Источник материала
Поделиться сюжетом