Данія замовила виробництво 18 САУ "Богдана" для ЗСУ: надійдуть найближчими місяцями
Данія замовила виробництво 18 САУ "Богдана" для ЗСУ: надійдуть найближчими місяцями

Данія замовила виробництво 18 САУ "Богдана" для ЗСУ: надійдуть найближчими місяцями

Данія профінансувала виробництво 18 самохідних артилерійських установок "Богдана" для Збройних Сил України. Перші одиниці цієї техніки прибудуть до нашої країни уже в найближчі місяці. 

Про це повідомив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен, йдеться на сайті відомства. Він зазначив, що під час перебування в Україні навесні поточного року особисто переконався у можливостях оборонної промисловості України. 

"Ми гарантуємо, що обладнання, якого потребують українці на фронті, може бути вироблене і доставлене сюди. Це має очевидні логістичні переваги й водночас сприяє розбудові оборонної промисловості в Україні. Тут артилерійські снаряди українського виробництва відіграють ключову роль як пілотний проєкт", – зазначив міністр Поульсен.

Данська допомога ґрунтується на офіційній рекомендації Міністерства оборони України та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

"Я сподіваюся, що якомога більше країн наслідуватимуть данську модель закупівель для України. Можливості українців виробляти обладнання є більшими, ніж фінансування, яке вони мають зараз. Існує великий потенціал для подібних угод, які дозволять виробляти більше обладнання в Україні й водночас сприятимуть розбудові оборонної промисловості в Україні", – зазначив Троельс Лунд Поульсен. 

Як повідомляв OBOZ.UA:

– Держави-партнери України, які входять до коаліції дронів, підписали Меморандум про взаєморозуміння. Він передбачає створення спільного фонду на €45 мільйонів задля здійснення закупівель безпілотників для їхнього швидкого та ефективного доставлення ЗСУ.

– Канада анонсувала виділення Україні нового великого пакету військової допомоги. Йдеться про пакет на суму 500 млн канадських доларів, що становить понад 355 млн доларів США.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Источник материала
Поделиться сюжетом