Росіяни хотіли вбити боса Rheinmetall
Росіяни хотіли вбити боса Rheinmetall

Росіяни хотіли вбити боса Rheinmetall

Джерело

На початку року спецслужби США розкрили російський план щодо вбивства керівника Rheinmetall Арміна Папперґера.

Як повідомила CNN, керівник німецького виробника озброєння потрапив у приціл Росії через те, що Rheinmetall постачав Україні артилерійські снаряди та військову техніку для боротьби з загарбницькою війною хазяїна Кремля.

Володимир Путін схвалив це

Телекомпанія спирається на інформацію п'яти американських і загалом західних інсайдерів, які знають про це. Окрім Папперґера, у «списку смерті» Путіна були й інші керівники європейської збройової промисловості. Кажуть, що план вбивства Папперґера був особливо продуманим.

Як повідомила CNN, спецслужби США негайно доповіли про це владі Німеччини. Представник уряду Німеччини підтвердив, що США попереджали Німеччину про змову.

Згідно з інформацією Bild, майже щодня протягом кількох місяців біля штаб-квартири Rheinmetall у Дюссельдорфі чатує патрульна машина з кількома поліцейськими, озброєних автоматами. Крім того, за інформацією Bild, гендиректор Папперґер вже кілька місяців офіційно має особисту охорону. На різних заходах (наприклад, футбольних матчах, ділових зустрічах) його супроводжує особиста охорона поліції землі Північний Рейн-Вестфалія. Тож він — один з небагатьох людей, яких цілодобово охороняють у цій землі.

Rheinmetall — це більмо на оці Росії. З моменту початку війни в лютому 2022 р. українська армія отримала велику кількість зброї від німецького виробника, зокрема основні бойові танки Leopard 1 і БМП Marder. Rheinmetall з 2023 р. входить в індекс DAX та є найбільшою збройовою компанією країни.

Rheinmetall також відіграє певну роль у футболі

Наприкінці травня Rheinmetall також викликав ажіотаж в іншій галузі: виробник зброї та футбольна команда Бундесліги «Боруссія» (Дортмунд) оголосили про трирічне партнерство. Rheinmetall підтримує BVB як «Партнер чемпіонів» — і таким чином приносить більше 20 млн євро в скарбницю фіналістів Ліги чемпіонів.

Але доєднання Rheinmetall (до списку партнерів клубу — ред.) викликав абсолютне нерозуміння у багатьох уболівальників. Бос клубу Ганс-Йоагім Вацке став на захист суперечливої угоди: «Вперше за багато десятиліть маємо війну в Європі. Більшість німців вітають той факт, що Бундесвер модернізується для забезпечення свободи та демократії. Так само є явна більшість людей, які хочуть, щоб ми підтримали Україну, яка потерпає від загарбницької війни Росії. Обидві ці речі можливі тільки з сучасними оборонними технологіями».

Название источника
Bild
Ссылка на материал
https://www.bild.de/politik/ukraine-krieg-russland-wollte-rheinmetall-chef-papperger-ermorden-668ff8bb028bf47c5210c6e7
Теги по теме
США война Евросоюз Спорт Германия Оружие Армия
Источник материала
Поделиться сюжетом