Шмигаль доручив міністерствам визначити напрями, які потребують додаткового фінансування
Шмигаль доручив міністерствам визначити напрями, які потребують додаткового фінансування

Шмигаль доручив міністерствам визначити напрями, які потребують додаткового фінансування

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль провів перше засідання Керівної ради з питань координації діяльності центральних органів виконавчої влади для підтримки участі України у Багатосторонній координаційній платформі донорів та дав завдання міністерствам проаналізувати, які напрями потребують додаткового фінансування.

Про це він повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

Зокрема, розглянути пропонується такі напрями, як державний бюджет, проєкти швидкого відновлення (насамперед енергетика), проєкти підтримки економіки та приватного сектора.

«До Керівної ради увійшли Мінфін, Мінекономіки, Мін’юст, Мінінфраструктури, представники України у Світовому банку, МВФ, ЄБРР. Наше завдання – скоординувати потреби, розподілити обов'язки та поставити цілі до кінця року», – зазначив прем'єр.

За його словами, сформувати єдиний список проєктів, готових до залучення інвестицій, треба якнайшвидше, адже Україні вже відкритий доступ до фінансування в межах програми Євросоюзу Ukraine Facility.

Також до кінця року міністерства повинні розробити цифрове рішення, щоб у режимі реального часу бачити перелік усієї допомоги на підтримку пріоритетних секторів.

«Завдання й відповідальні визначені. Продовжуємо нашу роботу для сильної України, стабільної економіки та нашої спільної перемоги», – підсумував Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, днями Україна та ЄС підписали фінансову угоду, що регулює отримання в межах Ukraine Facility грантової допомоги у розмірі 5,27 млрд євро протягом наступних чотирьох років.

Фото: t.me/Denys_Smyhal 

Теги по теме
финансирование Инвестиции
Источник материала
Поделиться сюжетом