Subaru Forester отримав спецверсію за $20 000
Subaru Forester отримав спецверсію за $20 000

Subaru Forester отримав спецверсію за $20 000

Сімейство компактного кросовера Subaru Forester поповнилося новою спеціальною версією із приставкою Urban Selection у назві. Вона базується на комплектації Advance та відрізняється від донора виключно стилістично.

Кросовер отримав решітку радіатора з іншим наповненням і темною глянсовою окантовкою. Також у нього чорні рейлінги на даху та колісні диски особливого дизайну, які взуті у шини розмірністю 225/55 R18. При цьому кришки дзеркал заднього виду та дверні ручки пофарбовані у тон кузова.

Кардинальних змін у салоні автомобіля немає. У комплектацію включили дзеркало з електроприводом та розширений пакет систем безпеки EyeSight Safety Plus. Компанія також запропонувала розширену палітру кольорів для обробки кабіни.

Силова установка не змінилася. Subaru Forester Urban Selection пропонується з 2,0-літровим оппозитним двигуном потужністю 150 к.с., який працює у парі з варіатором та системою повного приводу. Ця спецверсія буде доступна тільки на ринку Японії за ціною від 3,3 млн ієн (близько 20 500 доларів).

Источник материала
Поделиться сюжетом