У Черкасах міська рада вирішила не припиняти онлайн-трансляції засідань
У Черкасах міська рада вирішила не припиняти онлайн-трансляції засідань

У Черкасах міська рада вирішила не припиняти онлайн-трансляції засідань

Депутати проголосували за норму, згідно з якою трансляції зберігатимуть протягом п’яти років у вільному доступі

Черкаська міська рада вирішила не припиняти онлайн-трансляцій своїх засідань попри воєнний стан. Відповідне рішення міська рада ухвалила 11 липня.

Також міська рада внесла зміни до регламенту.

Окрім того, депутати проголосували за норму, згідно з якою трансляції зберігатимуть протягом п’яти років у вільному доступі.

Внесені міською радою зміни зумовлені Законом № 6401 «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування».

Цей закон передбачає, зокрема, проведення трансляцій засідань міськрад онлайн, проте лише через 30 днів після завершення воєнного стану.

Читайте також: Міністр Кабміну: Зробити засідання уряду доступними для медіа зараз неможливо з точки зору безпеки

Фото: Черкаська міська рада

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
Черкассы
Источник материала
Поделиться сюжетом