У Канаді попередили про проросійські боти, повʼязані з RT
У Канаді попередили про проросійські боти, повʼязані з RT

У Канаді попередили про проросійські боти, повʼязані з RT

У соціальній мережі Х діяла російська ботоферма, яка використовувала технології штучного інтелекту для поширення дезінформації.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявили у Канадському центрі кібернетичної безпеки.

“Хочемо попередити про прихований механізм, який використовувався для дезінформаційних кампаній на користь уряду РФ”, - заявили у Центрі кібербезпеки.

Зазначається, що “особи, повʼязані із RT, використовували покращене програмне забезпечення штучного інтелекту “Meliorant” для створення правдоподібних фіктивних осіб, від імені яких розміщався контент в мережі Х”.

Створені штучним інтелектом фіктивні особи нібито представляли різні національності, але всі поширювали недостовірну інформацію, яка відповідала інтересам РФ.

У спецслужбі закликали усі соціальні мережі використати це попередження для виявлення фіктивних сторінок й “зменшення шкідливої іноземної російської діяльності”.

Канадський центр із кібербезпеки було створено у 2018-му році для допомоги приватному секторі у боротьбі із кібернетичними викликами, що постають перед Канадою. Цей орган є складовою Центру безпеки комунікацій - канадської спецслужби, відповідальної за зовнішню радіоелектронну розвідку, захист урядових електронних інформаційних і комунікаційних мереж, а також криптографію.

Як повідомляв Укрінформ, країни НАТО на саміті у Вашингтоні домовились про створення нового Центру інтегрованого кіберзахисту.

Фото ілюстративне

Теги по теме
Канада
Источник материала
Поделиться сюжетом