Без штрафу: українці зможуть оновити дані і після 16 липня, - нардеп
Без штрафу: українці зможуть оновити дані і після 16 липня, - нардеп

Без штрафу: українці зможуть оновити дані і після 16 липня, - нардеп

За словами нардепа Олександра Федієнка, українці зможуть оновити свої дані й після 16 липня, не сплачуючи при цьому штрафу. За його словами, відповідні норми містить адміністративний кодекс.

Військовозобов'язані в Україні зможуть оновити свої облікові дані в ТЦК без штрафу навіть після 16 липня. Про це заявив нардеп від "Слуг народу" Олександр Федієнко в ефірі "Київ24".

За словами народного депутата, всі військовозобов'язані, які не оновили дані до 16 липня автоматично стають ухилянтами, які підпадають під штрафні санкції, але є нюанс.

"Хочу наголосити, що ТЦК повинен провести відповідні юридичні процедурні дії з кожним громадянином-військовозобов'язаним", – зазначив нардеп.

За його словами, ті, хто не зміг прийти та оновити дані в ТЦК до 16 липня, зможуть і надалі це зробити. В такому разі адміністративний кодекс передбачає, що на таких людей не накладатимуть адміністративний штраф. Адже вони самостійно усунули таке правопорушення.

Нагадаємо, 16 липня в Україні закінчується 60-денний термін, протягом якого військовозобов'язані чоловіки мали стати на військовий облік або оновити військово-облікові дані.

Нагадаємо, 11 липня Фокус писав, кого забронював Кабінет міністрів України від мобілізації. Це весь персонал неурядових організацій та підприємств, які отримують закордонне фінансування. Уряд України визнав підприємства критично важливими для функціонування економіки під час війни.

У списку зі 133 позицій є установи, що належать до США, Німеччини, Франції, а також українські громадські організації та комерційні компанії.

Источник материала
Поделиться сюжетом