Військовий експерт відверто пояснив, чому Польща не зможе зараз закрити українське небо
Військовий експерт відверто пояснив, чому Польща не зможе зараз закрити українське небо

Військовий експерт відверто пояснив, чому Польща не зможе зараз закрити українське небо

Про це він розповів у своєму блозі.

«Польща фактично, я думаю, на шляху до того, щоби поховати будь-які рішення про прикриття авіаційного простору над Заходом України. Польща йде шляхом, що треба це все узгоджувати з НАТО, а з НАТО вони не узгодять це в осяжній перспективі», - констатує Олександр Мусієнко.

Тобто, стверджує він, це питання затягнеться доти, доки Україна не стане членом НАТО або просто окремі держави не зроблять цього, як раніше нам уже надали право бити західною зброєю по території Білгородської, Курської областей. Тоді ж, нагадує експерт, ми не мали згоди всіх членів Альянсу, але це було рішення окремих держав, які готові піти далі.

«Пам'ятаєте, був інцидент з ракетами, які залітали на територію Польщі, а потім вилітали, і летіли, знову ж таки, завдавати ударів по території України. Тоді Польща звернулась офіційно до Брюсселю, до НАТО, аби ті дали фактично певне пояснення, роз'яснення, як Польща має діяти у таких ситуаціях, як вона має збивати, чим, чи не буде це зайва ескалація і тому подібне, багато ось цих червоних ліній, які там НАТО малює», - нагадує Олександр Мусієнко.

А далі, констатує він, ніхто не чув ні про яку реакцію НАТО, не бачив ніяких рішень. І так само, стверджує експерт, буде із цією ідеєю закрити небо, хоча Польща має своє суверенне право це зробити, але чомусь ходить на ці безрезультатні консультації.

Також Politeka писала про те, що Старіков розповів про нову тактику росіян на фронті.

Теги по теме
Украина Польща
Источник материала
Поделиться сюжетом