![Зменшилася кількість відмов у перетині кордону – ДПСУ](https://thumbor.my.ua/2kOQCZANSmyfoVQGk9Zd2w8XlSI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F8fd6df825237dfb79bdd55b2d03f30f1.jpg)
Зменшилася кількість відмов у перетині кордону – ДПСУ
З 17 липня загальна кількість відмов у перетині державного кордону становила близько 1300 осіб, з яких 317 – через відсутність військово-облікового документа.
Кількість відмов у перетині кордону через відсутність військово-облікового документа значно зменшилася порівняно з попередніми днями, коли почали діяти додаткові умови для чоловіків віком від 18 до 60 років. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко під час у середу, 24 липня.
“Ті категорії чоловіків, які й до цього мали право на перетин кордону, – хтось приїхав на кордон просто забувши свій військово-обліковий документ, хтось дійсно його не мав. Але в подальші дні кількість відмов через відсутність військово-облікового документа значно зменшилася й останніми днями тримається на рівні 20-30 осіб”, – пояснив Демченко.
Так, з 17 липня загальна кількість відмов у перетині державного кордону становила близько 1300 осіб, з яких 317 – через відсутність військово-облікового документа.
Нагадаємо, з 17 липня для виїзду за кордон чоловікам від 18 до 60 років потрібен військовий квиток.
Міноборони поділилося інструкцією, як згенерувати електронну копію військово-облікового документа.
З 18 травня 2 млн українців оновили свої військово-облікові дані у Резерв+.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)