Перервала потужну серію перемог: Іга Швьонтек вилетіла з Олімпіади-2024 за крок до фіналу

Чжен Ціньвень – Іга Швьонтек 2:0 (6:2, 7:5)

Тенісні змагання на Олімпіаді-2024 добігають своєї фінальної точки. Перша ракетка світу Іга Швьонтек сенсаційно програла китаянці за крок до можливого золота, пише 24 канал.

Без шансів на перемогу Швьонтек

Перший сет полька абсолютно провалила. Після того як рахунок був 2:2, вона програла всі подальші гейми, допустивши значно більше невимушених помилок, ніж суперниця (16 у Швьонтек проти 6 у Ціньвень).

Другий сет Швьонтек розпочала вдало, взявши 4 гейми поспіль, однак китаянка змогла зробити шалений камбек і здобула перемогу і у цьому сеті. Кількість невимушених помилок у Швьонтек стало тільки більше – 36 у польки і 13 у Ціньвень.

Матч тривав майже дві години. Перша ракетка світу покидає Олімпіаду-2024.

Нагадаємо, що українські тенісистки також завершили виступи на турнірі. 31 липня Марта Костюк у запеклому матчі чвертьфіналу поступилася Донні Векіч у тайбрейку третього сету.