16 серпня — показ фільму «Ми, наші улюбленці та війна» на галявині Протасового Яру
16 серпня — показ фільму «Ми, наші улюбленці та війна» на галявині Протасового Яру

16 серпня — показ фільму «Ми, наші улюбленці та війна» на галявині Протасового Яру

Кінопоказ документального фільму телеведучого, блогера й мандрівника Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна» організовує громадська організація «Захистимо Протасів Яр» у Києві на галявині заказника «Протасів яр» імені Романа Ратушного. Початок о 20:00.

Перед показом відбудеться зустріч з членами знімальної групи та героями фільму — Дмитром Ревнюком, засновником «Зоопатруля», і Наталією Поповою, засновницею «Центру порятунку диких тварин».

Вхід на кінопоказ безкоштовний, проте під час події можна буде долучитися до збору коштів на допомогу ЗСУ, повідомили організатори в анонсі події.

У лютому 2024 року стало відомо, що український відеоблогер, мандрівник Антон Птушкін зняв свій дебютний повнометражний фільм «Ми, наші улюбленці та війна». У березні стрічку показали під час відкриття міжнародного фестивалю середньометражного глядацького документального кіно DocKyivFest.

Автор стрічки розповідає про події в Україні після початку вторгнення росіян через стосунки людей і тварин, що стали свідками або жертвами цієї війни.

Читайте також:

  • Як Антону Птушкіну вдалося зняти стрічку про тварин і війну без сльозовитискачки
  • Антон Птушкін: «Хочу вірити, що мій фільм більше про людей, ніж про тварин»

Також нагадаємо, що 23 листопада 2023 року Київська міська рада одностайно проголосувала за присвоєння заказнику «Протасів Яр» імені громадського активіста Романа Ратушного, який загинув у бою з росіянами під Ізюмом 9 червня 2022 року. 

У 2019 році Роман Ратушний очолив громадську ініціативу, а згодом і організацію «Захистимо Протасів Яр», яка боролася проти будівництва трьох багатоповерхівок у парковій зоні Києва. За чотири роки боротьби активісту спільно з громадою вдалося добитися повернення статусу зеленої зони земельним ділянкам Протасового Яру та створення регіонального ландшафтного парку. Суди продовжились і після загибелі активіста. У пам'ять про Романа його рідні та команда заснували мистецький фестиваль «Протасів Яр». У 2024 році він стартував удруге.

Читайте також
Фестиваль «Протасів Яр» пам’яті Романа Ратушного оголосив програму дня відкриття
У Києві вдруге пройде фестиваль «Протасів Яр» пам’яті Романа Ратушного
Київський заказник «Протасів Яр» носитиме ім'я Романа Ратушного
Фестиваль «Протасів Яр» пам'яті Романа Ратушного оголосив програму закриття
Пам’яті Романа Ратушного. Як ініціатива «Захистимо Протасів Яр» продовжує справу активіста
Фільм-нарис «Роман Ратушний. Вільна людина» покажуть на фестивалі «Протасів Яр»
«Я робив усе, щоб мої вчинки та дії продовжили моє життя». Як стартував перший фестиваль «Протасів Яр» пам’яті Романа Ратушного
Пам’яті Романа Ратушного. У Києві проведуть фестиваль «Протасів Яр»
Геннадій Корбан програв суд активісту Роману Ратушному, який загинув на війні
У Києві з'явилася вулиця Романа Ратушного
У Протасовому Яру зібрались сотні людей, щоб зустріти тіло загиблого на фронті Романа Ратушного
На фронті загинув київський активіст Роман Ратушний
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Теги по теме
Киев Кино
Источник материала
loader
loader