!["Навіть на війні є правила": гуманітарний координатор ООН в Україні Шмале засудив масовану російську атаку](https://thumbor.my.ua/AHC8Iaeu8Yjzd09vBv0tdyySAWo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F6d22e985f9e1efb54d832d348618a4f9.jpg)
"Навіть на війні є правила": гуманітарний координатор ООН в Україні Шмале засудив масовану російську атаку
Новий координатор системи ООН і гуманітарний координатор в Україні Матіас Шмале засудив масовану російську ракетну атаку вранці 26 серпня, наголосивши на важливості збереження поваги до міжнародного гуманітарного права
Зміст
Про це повідомляє пресслужба представництва постійного координатора ООН.
"Як і мільйони людей в Україні, сьогодні вранці я провів години в притулку через триваючу хвилю нападів на Україну з боку російських збройних сил.
Він нагадав у зверненні, що внаслідок атаки є вбиті і поранені мирні жителі, а також серйозної шкоди зазнала цивільна інфраструктура.
Читайте також: РФ атакувала Україну ракетами та дронами: є загиблі та постраждалі
Шмале наголосив, що неприпустимо, коли замість того, щоб продовжувати життя, громадяни цієї країни змушені шукати безпеки на станціях метро та інших притулках.
"Навіть на війні є правила. Слід поважати міжнародне гуманітарне право. Цивільне населення має бути захищене", - підсумував він.
- Через масовану атаку РФ у понеділок, 26 серпня, сигнал повітряної тривоги у столиці України тривав8,5 годин. Сили протиповітряної оборони знищили майже 20 БПЛА, які прямували на Київ.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)