![До Білорусі в серпні залетіло щонайменше 12 "Шахедів": "Гаюн" розповів, скільки БпЛА було збито](https://thumbor.my.ua/BwtA441Qrg5NQlCjolITdsMsKvw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fe07a51f43b4eab2d8e25f7559c540c76.jpg)
До Білорусі в серпні залетіло щонайменше 12 "Шахедів": "Гаюн" розповів, скільки БпЛА було збито
Цікавим є те, що збито було лише 1 російський ударний БпЛА. "Гаюн" зазначив, що наразі ніщо не вказує на те, що російські дрони припинять залітати до Білорусі.
Що відомо про рух "Шахедів" в Білорусі
Протягом серпня до повітряного простору Білорусі зайшли щонайменше 12 російських дронів-камікадзе типу "Шахед", – мовиться в повідомлені.
Як рухалися "Шахеди" в Білорусі / Фото "Білоруський Гаюн"
Аналітики додали, що це відбувалося 21, 26, 27, 29 та 31 серпня. В низці випадків для їх перехоплення застосовували чергові винищувачі ВПС Білорусі.
Перше за час моніторингу знищення "Шахеда" над Білоруссю було зафіксовано в ніч на 29 серпня близько 03:55 в Єльському районі Гомельської області.
Втім, невідомо, що сталося з іншими 11 ударними БпЛА росіян. Аналітики зазначили, що найближчим часом російські дрони будуть продовжувати порушувати повітряний простір Білорусі.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)