Забивали лише африканці: Кривбас підписав мирову з Ворсклою під звук повітряної тривоги

Кривбас – Ворскла 1:1

Голи: Соса, 45+2 – Ієде, 41

Початок матчу у Кривому Розі довелося відкласти на пів години через повітряну тривогу. Російські терористи ще двічі змушували зупиняти гру, пише 24 Канал.

Як зіграли Кривбас та Ворскла

Постійні зупинки вплинули на перебіг поєдинку. Проте команди зуміли продемонструвати якісний футбол.

У другій половині першого тайму м'яч затріпотів у сітці воріт гостей. Твердохліб скористався пасом зі штрафного у виконанні Микитишина та у падінні забив гол. Однак у цьому моменті був зафіксований офсайд, а тому арбітр справедливо скасував взяття воріт.

Цим одразу ж скористалися гості. Нігерійський форвард Ворскли Самсон Ієде на межі штрафного майданчика отримав пас від Ібрахіма Кане, обіграв кількох захисників Кривбасу та чудовим ударом поцілив у дальню дев'ятку.

Господарі не забарилися із відповіддю. Жан-Морель По виконав навіс зі штрафного прямо у воротарський майданчик "ворсклян", де його головою замкнув форвард збірної Нігеру Даніель Соса.

У другому таймі жодній з команд не вдалося змінити цифри на табло. Поєдинок завершився внічию 1:1.

Відеоогляд матчу Кривбас – Ворскла

• Результат матчу не вплинув на позиції команд у турнірній таблиці: Кривбас залишився на 5-й сходинці, а Ворскла – на 9-й.
  • В наступному турі команда Вернидуба зіграє з Олександрією, а підопічні Долганського зустрінуться з луганською Зорею.