«Динамо» програло «Лаціо» на старті Ліги Європи УЄФА

Футболісти київського «Динамо» невдало розпочали виступ в основній сітці Ліги Європи УЄФА сезону-2024/25.

«Біло-сині» у німецькому місті Гамбург стартували з поразки від італійського «Лаціо» - 0:3, передає Укрінформ.

Авторами голів на «Гамбург Арені» стали форварди римлян Булає Діа, який відзначився на 6-й та 35-й хвилинах, та Олувафісайо Деле-Башіру (34).

Команди догравали матч у меншості - на 72-й хвилині за грубу гру червону картку отримав хавбек динамівців Максим Брагару; на 82-й - нападник номінальних гостей Тіджані Нослін (за удар ліктем Владислава Дубінчака).

Наступний поєдинок кияни проведуть 3 жовтня на виїзді проти німецького «Гоффенгайму».

В основній сітці Ліги Європи «Динамо» також зіграє з італійською «Ромою» (24 жовтня), угорським «Ференцварошем» (7 листопада), чеською «Вікторією» (28 листопада), іспанським «Реал Сосьєдадом» (12 грудня), турецьким «Галатасараєм» (21 січня) та латвійським РФШ (30 січня).

Загалом у турнірі виступають 36 команд.

Вісім найкращих клубів ліги автоматично потраплять до плей-офф, а команди, що посядуть місця з дев'ятого по 24-те, у двоматчевих протистояннях боротимуться за путівки до 1/8 фіналу. Команди, які фінішують на позиціях із 25-ї по 36-ту, припинять боротьбу в єврокубках.