Гол Довбика та мовчання Яремчука: всі результати Ліги Європи за 26 вересня

Ліга Європи в сезоні-2024/25 відбувається в новому форматі. На основному етапі за путівки до плей-оф змагається 36 команд, пише 24 Канал.

Як зіграли українці в Лізі Європи

Усі поєдинки ігрового дня були поділені на два слоти. У першому шотландський Рейнджерс, з яким Динамо грало у кваліфікації Ліги чемпіонів, не мав особливих проблем зі шведським Мальке, обігравши його на виїзді з рахунком 2:0. А в іншому матчі Фенербахче переміг бельгійський Юніон (2:1).

Українських уболівальників найбільше цікавили матчі за участю українських легіонерів. Артем Довбик зумів забити свій перший гол за Рому у єврокубках. На 81-й хвилині українця замінили, а на 85-й римляни пропустили м'яч від Атлетіка. У підсумку нічия – 1:1.

А от Роман Яремчук не зумів відзначитися за Олімпіакос. "Червоно-білі" на виїзді поступилися Ліону (0:2), а український форвард відіграв 60 хвилин.

Брага – Маккабі Т-А 2:1

Голи: Брума, 88, 90+5 (з пенальті) – Давіда, 30 (з пенальті)

Голи: Джонсон, 12, Сарр,53

Матчі 2-го туру Ліги Європи відбудуться 2 та 3 жовтня. Динамо зіграє з Хоффенхаймом, Рома зустрінеться з Ельфсборгом, грецький Олімпіакос прийматиме Брагу.