Українські фехтувальники здобули три медалі на турнірах Satellite FIE

Представники України відзначилися трьома нагородами на турнірах серії Міднародної федерації фехтування Satellite FIE.

Як повідомляє Мінмолодьспорту, шабліст Юрій Цап переміг на змаганнях у Софії (Болгарія). У фіналі 32-річний фехтувальник з Миколаєва здолав представника Туреччини Енеса Талгу Календера - 15:11 і здобув своє перше «золото» на турнірах серії Satellite FIE, передає Укрінформ.

Шпажист Андрій Опанасенко зійшов на третю сходинку п’єдесталу у Женеві (Швейцарія). Це вже третя медаль серії Satellite FIE у кар’єрі 21-річного харків’янина.

У чвертьфіналі Опанасенко переміг призера Кубка світу та Гран-прі Емеріка Гаї з Франції - 15:11, а у півфіналі поступився майбутньому переможцю Гергею Ковачу з Угорщини - 10:15.

Шпажистка Дар’я Варфоломеєва також посіла третє місце в особистих змаганнях і уперше в кар’єрі зійшла на п’єдестал сателіта.

25-річна представниця Києва здолала у чвертьфіналі колегу по команді Емілі Конрад з рахунком 15:8. У фінал Варфоломеєву не пустила досвідчена швейцарка Ангела Крігер (10:15).