Український форвард приєднався до розгрому в Англії: відео голу

Український нападник Назарій Русин приєднався до розгрому Дербі Каунті. 25-річний форвард Сандерленда U-21 відзначився забитим м'ячем у ворота "баранів", повідомляє 24 канал.

Дії Русина у матчі проти Дербі Каунті

Назарій Русин вийшов на поле у стартовій одинадцятці молодіжки Сандерленда та відіграв 90 хвилин матчу. На 87-й хвилині гри український форвард відзначився забитим м'ячем у ворота Дербі Каунті.

Гол 25-річного нападника "чорних котів" став четвертим у ворота "баранів" у цьому матчі. У підсумку гра завершилась перемогою Сандреленда U-21 з рахунком 6:0.

У новій кампанії Русин вперше зіграв та відзначився за молодіжну команду Сандерленда. Також на рахунку українського нападника сім матчів за основну команду "чорних котів", але не відзначався результативними діями.