Алжирська боксерка, яку цькували на Олімпіаді-2024, перейде у професіонали

Алжирська боксерка Іман Хеліф опинилася в центрі гендерного скандалу на Олімпійських іграх-2024 в Парижі. Під час змагань спортсменку звинуватили в тому, що вона змінила стать з чоловічої на жіночу.

У профі-боксі чекають на скандальну боксерку

У 1/8 фіналу боксерського турніру в Парижі Хеліф зламала носа Анджелі Каріні, після чого італійка відмовилася продовжувати бій та натякнула, що сумнівається в тому, що змагалася із жінкою.

Втім, Міжнародний олімпійський комітет став на захист Хеліф. Вона успішно дійшла до фіналу та стала олімпійською чемпіонкою.

Нещодавно алжирка повідомила, що отримала кілька пропозицій від промоутерських компаній.

"Дуже скоро я увійду до світу професійного боксу, тому що в мене багато пропозицій.

Наразі я не вирішила, де займатимуся професійним боксом. Олімпійське золото має велике значення у світі профі-боксу", – заявила Хеліф.

Додамо, що тренер алжирської боксерки Педро Діас має інші плани на спортивну кар'єру Хеліф. Фахівець сподівається завоювати з нею другу золоту медаль на Олімпійських іграх.