"Сухий лист" від Пулішича у матчі із Брюгге : відео неймовірного голу

Після двох турів реформованої Ліги чемпіонів-24/25 підопічні Пауло Фонсеки мають у своєму активі 0 очок. Матч із Брюгге для "росонері" це шанс здобути важливі три очки на головній європейській арені, повідомляє 24 канал.

Гол-красень від Пулішича

Матч між Міланом та Брюгге розвивався доволі кволо та за 30 хвилин жодна з команд не змогла відзначитись забитим м'ячем. Допоки Крістіан Пулішич не розбудив стадіон.

Після чергової атаки "росонері" здобули право на кутовий, який пішов виконувати Крістіан Пулішич. На 34-й хвилині матчу 26-річний вінгер "червоно-чорних" прямим ударом від кутового прапорця поцілив у ворота Брюгге, помітивши помилку голкіпера.

Відео неймовірного голу Пулішича:

Станом на зараз у грі Мілан – Брюгге у третьому турі Ліги чемпіонів-2024/2025 50 хвилина матчу. "Росонері" ведуть у рахунку 1:0 та мають перевагу за кількістю гравців, після того, як Оньєдіка отримав вилучення на 40-й хвилині першого тайму.