Український форвард, який зі скандалом залишив Шахтар, забив третій гол у Польщі

25 жовтня відбувся поєдинок 13-го туру чемпіонату Польщі між командами П'яст та Лехія. У стартовому складі гостей на поле вийшло одразу четверо українців, пише 24 Канал.

Результативна гра В'юнника

Суперники подарували глядачам справжнє видовище, в якому було забито 6 м'ячів. У Лехії на 46-й хвилині гол забив Богдан В'юнник. Форвард отримав розрізний пас від партнера по команді та в один дотик пробив повз голкіпера.

Відео голу В'юнника

Команда українців вела у рахунку 3:1, але у підсумку поєдинок завершився внічию – 3:3. Весь ігровий час на полі провели Іван Желізко та Максим Хлань. Богдана В'юнника замінили на 78-й хвилині зустрічі, а динамівця Антона Царенка на 61-й.

На лаві запасних весь поєдинок просиділи ще два українці – Богдан Сарнавський та Сергій Булеца. Після 13-ти зіграних матчів Лехія займає 16-те місце в таблиці Екстракляси.

Скандальний відхід із Шахтаря

• Нагадаємо, що Богдан В'юнник зі скандалом залишив донецький Шахтар. Після зимової відпустки нападник не з'явився у розташуванні "гірників" і в односторонньому порядку розірвав контракт.
  • Шахтар подав зустрічний позов до Лехії та гравця. У підсумку Богдан до завершення сезону 2023/24 так і не зіграв за польський клуб.
  • Лише у новому чемпіонаті українець заграв за Лехію. На його рахунку 3 голи та 1 асист у 13 матчах.