Четвертий з початку року: у РФ під час польоту зламався літак
Четвертий з початку року: у РФ під час польоту зламався літак

Четвертий з початку року: у РФ під час польоту зламався літак

Під час виконання рейсу у літака стала “зміна рівня гідравлічної рідини”, через що він був змушений розвернутися над Баку і повертатися до Москви.

У Росії літаки продовжують виходити з ладу просто під час рейсу. Так, у московському аеропорту Внуково екстрено приземлився літак авіакомпанії UTair, який виконував рейс Москва – Дубай, повідомило пропагандистське агентство РИА Новости.

Це другий такий випадок з бортами UTair за один тиждень і вже четверта поломка лайнерів російських авіакомпаній з початку 2025 року.

Як розповіли в UTair, причиною екстреного повернення літака стала “зміна рівня гідравлічної рідини”. За даними сервісу Flightradar24, борт розвернувся в районі Баку і подався назад до Москви. На борту було 240 пасажирів.

Перед цим, 7 січня, лайнер Boeing 737 авіакомпанії UTair, що летів із Санкт-Петербурга до Самарканду, також був змушений приземлитися в аеропорту Внуково через несправність. А 4 січня одразу два російські літаки зіткнулися з технічними проблемами під час рейсів: Airbus A321neo авіакомпанії Уральські авіалінії, який виконував рейс із Шарм-ель-Шейха до Єкатеринбурга, повернувся в аеропорт вильоту; Boeing 737 авіакомпанії NordStar, що прямував маршрутом Волгоград – Єкатеринбург, також був змушений перервати політ.

Раніше ГУР вдалося вдалося отримати секретні документи, які свідчать про авіаколапс РФ через санкції. Документи свідчать, що у 2023 році в росавіцації різко зросла кількість авіапригод та випадків технічних несправностей. Росія має серйозні труднощі з обслуговуванням бортів із великим нальотом та гострий дефіцит запчастин, через що на “донорство” пустили понад 35% літаків.

Однак згодом з’явилися дані, які свідчать про те, що в обхід санкцій в Росію з початку 2024 року ввезли щонайменше 28 повітряних суден, серед яких літаки малої авіації та великі пасажирські лайнери.



Теги по теме
Россия Самолет авиация
Источник материала
loader