![У Південній Кореї загорівся літак: є постраждалі](https://thumbor.my.ua/sPSVaiqvNs1UB_19EUpLAKUI7qE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fa8cc6781e8854c79f996b9c5bd833ec2.jpg)
У Південній Кореї загорівся літак: є постраждалі
Всі 176 людей, які перебували на борту, були евакуйовані на надувній гірці. Троє осіб отримали травми.
У Міжнародному аеропорту Кімхе, що біля південнокорейського міста Пусан, спалахнув пасажирський літак, на борту якого знаходилось 176 осіб. Про це Yonhap News у вівторок, 28 січня.
Пожежа почалась перед вильотом до Гонконгу. Літак авіакомпанії Air Busan загорівся у хвостовій частині, потім вогонь перекинувся на фюзеляж.
Всі 169 пасажирів і сім членів екіпажу, які перебували на борту, були евакуйовані на надувній гірці. Під час евакуації троє людей отримали травми.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)