Texty.org запускають власний ютуб-канал
Texty.org запускають власний ютуб-канал

Texty.org запускають власний ютуб-канал

Ютуб-канал «Текстів» існує ще з 2014 року, проте відтепер видання планує регулярно наповнювати його редакційним матеріалом.

Видання Texty.org запустило виробництво контенту на власному ютуб-каналі. Про це повідомив головний редактор видання Роман Кульчинський.

Ютуб-канал «Текстів» існує ще з 2014 року, у ньому вже є понад дві сотні відео. Проте відтепер видання планує регулярно наповнювати його редакційним матеріалом.

У коментарі «ДМ» Роман Кульчинський розповів, що фінансування на виробництво ютуб-контенту редакція знайшла ще минулої осені, а сам канал за планом мали запустити якраз зараз.

Він сказав, що завдяки цьому редакція сподівається залучити ширшу авдиторію, яка споживає продукт в іншому форматі. 

Свою цільову авдиторію «Тексти» визначають як людей 35+, які проживають у великих містах і активно цікавляться перебігом війни і спільними проблемами, думають, як покращити країну.

«Зараз розділення на окремі бульбашки на різних платформах лише збільшується, тому будь-яке медіа має виходити на якомога більшу кількість майданчиків. YouTube — досить популярний майданчик. І ми розуміємо, що нашого контенту там не вистачає», — сказав Кульчинський.

Щодо майбутнього контенту ютуб-каналу Кульчинський відповів: «Ми будемо експериментувати, хоча далеко від наших текстів ми відходити не будемо. Можливо, будемо вставляти інтерв'ю з нашими журналістами чи з експертами, яких ми запрошували, до яких звертались для написання тієї чи іншої статті. Але це все буде в рамках матеріалу. Це не буде абсолютно новий продукт, це буде адаптація для аудиторії ютубу, те, що вийшло на Текстах».

Він каже, що редакція хоче робити насамперед якісний контент, і в ютубі теж.  «В нас завжди є вибір — зробити більш хайповий і зрадофільський заголовок, чи більш зважений. Ми завжди будемо робити більш зважений, охоплення може бути меншим, але зате це буде якісна, нормальна журналістика», — сказав Кульчинський.

  • Texty.org та ГО «Жінки в медіа» провели дослідження про онлайн-насильство щодо журналісток у коментарях в ютубі
  • Редакція Texty.org.ua створила алгоритм для пошуку маніпуляцій у дописах телеграм-каналів
  • Команда Texty.org.ua заявила про тиск та погрози після публікації дослідження щодо американців, які повторюють російські наративи
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader