Пентагон назвав плани нового міністра оборони США на зустрічі "Рамштайн"
Пентагон назвав плани нового міністра оборони США на зустрічі "Рамштайн"

Пентагон назвав плани нового міністра оборони США на зустрічі "Рамштайн"

Міністерство оборони США повідомило, що на найближчій зустрічі у форматі "Рамштайн" новий міністр оборони США Піт Гегсет підтвердить прихильність президента США Дональда Трампа якнайшвидшому "дипломатичному припиненню війни в Україні".

Про це йдеться на сайті Пентагона.

У відомстві додали, що 10 лютого Гегсет вирушить і робочу поїздку до Німеччини, Бельгії і Польщі.

Спочатку він прибуде до Німеччини, після чого очільник Пентагона вирушить до Брюсселя для участі в нараді міністрів оборони НАТО і контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн".

"На своєму першому засіданні на рівні міністрів НАТО з колегами з країн Альянсу він обговорить з членами і партнерами НАТО необхідність збільшення оборонних витрат Альянсу, посилення європейського лідерства і розширення потужностей оборонно-промислової бази по обидва боки Атлантичного океану", - заявили в міністерстві. 

"Рамштайн" вперше відбудеться під головуванням Великої Британії і за даними оборонного відомства США, Гегсет підтвердить прихільність Трампа якнайшвидшому "дипломатичному припиненню війни в Україні". 

Також він наголосить на необхідності посилення європейського лідерства у наданні безпекової допомоги Україні.

І вже після цього Гегсет вирушить до Польщі.

Раніше в МЗС заявили, що Україна очікує від "Рамштайну" важливих рішень щодо ППО та виробництва зброї.

 

Теги по теме
Пентагон
Источник материала
loader
loader