У Миколаєві судитимуть чоловіка, який підпалив автомобіль військового
У Миколаєві судитимуть чоловіка, який підпалив автомобіль військового

У Миколаєві судитимуть чоловіка, який підпалив автомобіль військового

У Миколаєві судитимуть чоловіка, який на замовлення підпалив автомобіль військового.

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Зазначається, що скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Херсона за фактом перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Слідство встановило, що чоловік у месенджері Telegram погодився на пропозицію замовника за грошову винагороду здійснювати підпали військових автомобілів у Миколаєві.

"У липні 2024 року він, разом з іншими двома особами, матеріали щодо яких виділені в окремі провадження, використовуючи легкозаймисту суміш, підпалив автомобіль військовослужбовця ЗСУ", - зазначає прокуратура.

Нині підозрюваний перебуває під вартою без права внесення застави.

Як повідомляв Укрінформ, у Миколаєві поліція викрила трьох завербованих російськими спецслужбами неповнолітніх паліїв авто військових.

Фото ілюстративне

Теги по теме
Суд Херсон Николаев
Источник материала
loader